Warsztaty dla firm – nauka makijażu, wynajem studio

W dzisiejszych czasach ludzie przywiązują niezwykle sporą atencję do swojego wyglądu zewnętrznego – do tego jak są pomalowani, jaką mają fryzurę, jak są ubrani. Nie każda kobieta umie sama ładnie się pomalować i dlatego coraz częściej korzystają z służb zawodowców, czyli wizażystów.

Jedni udają się do wizażysty wyłącznie w momencie ważnej imprezy, np. uroczystości ślubnych, inni korzystają z usług studio wizażu dość regularnie. Część wizażystów oferuje swoje posługi mobilnie – w domu klienta, co jest bardzo komfortowe dla wielu klientów. Tego rodzaju usługa umożliwia im na zaoszczędzenie sporo wartościowego czasu.

Ale niektórzy klienci lubią korzystać z usług wizażystek w studio wizażu. Nie każda stylistka bądź wizażystka, szczególnie na początku swojej działalności ma własne studio wizażu. Lecz to nie jest kłopot, dlatego że realny jest też wynajem stanowiska makijażowego, czy też wynajem całego studio. Można tylko poszukać w ogłoszeniach albo wprowadzić w wyszukiwarkę właściwe frazy z nazwą miasta, które nas interesuje, do przykład: „wynajem pracownia warszawa”.

Współczesne i doświadczone studio wizażu powinno być zaopatrzone po pierwsze w znaczne, prawidłowo oświetlone lustro. Oświetlenie najlepiej jak jest LED-owe i o obojętnej barwie.

W wynajmowanym studio makijażowym nie może zabraknąć szerokiego blatu i przestronnej półki, w której wizażystka będzie mogła układać swoje kosmetyki i oczywiście komfortowego fotela dla Klientki. Mało istotne czy z usług wizażystki korzystamy u siebie w mieszkaniu lub w studio wizażu – znaczące, żeby wizażystka była pomysłowa, interesowała się ubiorem, kosmetyką i miała dobry gust.

Doświadczeni wizażyści organizują także warsztaty dla firm, na których opisują techniki charakteryzatorskie, kształcą z technik modelowania twarzy oraz oczu, uczą skrupulatnego doboru kosmetyków do poszczególnego rodzaju urody, nauczają również makijażu biznesowego. Na takich warsztatach dla firm można nie tylko usłyszeć wiele ciekawych faktów na temat stylizacji, makijażu, ale także na problem zazwyczaj popełnianych błędów w ubiorze i makijażu.

Dowiedz się więcej: warsztaty dla firm.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *