Płyta gazowa – retro styl i nowoczesna technologia

Styl retro w kuchni

Styl retro, z wyłączeniem mody z wybiegów, pojawił się w ostatnim okresie również w wystroju wnętrz. Wystrój w takim stylu nawiązuje na ogół do lat 50 oraz 60, ale nawet do sporo wcześniejszych okresów. Polega on nazaaranżowaniu klimatu sprzed lat, dziękikreatywnemu zespoleniu przeszłych inspiracji z nowoczesną estetyką. Można stwierdzić, iż jest to konwencjonalny powrót do wzornictwa z z tamtego okresu, jednak w trochę odświeżonym wydaniu.

Styl retro w kuchni

Kuchnie w stylu retro są klasyczne i niektórym ludziom nigdy się nie znudzą. W tego typu szykownych aranżacjach kuchni podziw wywołują staroświeckie postaci mebli z klasycznymi frontami, rzeźbionymi półeczkami lub stołami na mobilnych nogach. By akcesoria kuchenne odpowiadały do stylu retro, wskazane jest przystosować również dobry piec kuchenny i retro piekarnik. Na szczęście w sklepach z wyposażeniem kuchni są osiągalne również różne piekarniki retro, jak i kuchenki.Kuchenki retro
Gdy mowa o kuchenkach, wybór jest szeroki. Osiągalne są także kuchnie gazowe, elektryczne, jak również gazowo-elektryczne, np. piece gazowe z piekarnikiem elektrycznym, jakie szczycą się w dalszym ciągu najogromniejszą popularnością. Sumują w sobie bowiem dobre cechy kuchenek gazowych oraz elektrycznych. Kupując je do swojej kuchni zaaranżowanej w stylu retro, należy nabyć także gustowny piec lub piekarnik.
Dawny wizerunek umożliwi należycie stworzony przedni front, przestarzałe pokrętła i dodatkowo płyta gazowa retro. Tego typu podstawowy piekarnik bądź piec w dzisiejszych czasach przyciągnie wzrok każdego oraz zaciekawi niejednego, swoim wyglądem przypomni faktycznie dawne czasy. Co rzecz jasna nie znaczy, iż zaaranżowania takie są mało nowoczesne. Cała bowiem elektronika a także technologia kryje się w ich wnętrzu. Na przykład piec, w zależności od wariantu, wyekwipowany jest w różne funkcje, tego rodzaju jak: wentylator, grzałka górna i dolny, opiekacz, rozmrażanie, szybki nagrzew, bądź termoobieg.
Również kuchenki gazowo-elektryczne w stylu retro, chociaż z frontu wyglądają na zupełnie przestarzałe, wyekwipowane są w współczesne rozwiązania techniczne, w tym np. parę rodzajów wypiekania, a także funkcję prostego czyszczenia.

Oferta produktów w stylu retro: piekarniki retro.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *