Kanadyjska E-Wiza – jak zdobyć?

Podróż do Kanady – jak otrzymać wizę bez zbytecznych formalności

Podróż do Kanady dla obywateli Polski sprzęga się z zapotrzebowaniem wczesnego uzyskania wizy. Określana jest ona jako eTA, inaczej: Electronic Travel Authorization. Dzięki posiadaniu wizy elektronicznej realny jest wjazd na teren Kanady drogą podniebną – nie, niestety zaledwie o ile mamy gotowość zatrzymać się w owym kraju, ale także, o ile trafiliśmy do niego tylko przejazdem. Bez posiadania eTA Kanada wizy, nie ma co liczyć na dostęp do Kanady samolotem. Należałoby natomiast wiedzieć, iż eTA nie jest żądana, o ile do Kanady poruszamy się drogą morską lub lądową.

Wiza elektroniczna dla każdego

Elektroniczna wiza jest dokumentem powiązanym z naszym paszportem oraz jej ważność wynosi aż 5 lat! Nie ma potrzeby jej drukować, jest to usprawnieniem dla podróżujących. Wiza jest przeznaczana do paszportu, skutkiem tego wraz z jego zamianą trzeba od nowa wnioskować o eTA. Żeby pozyskać wizę elektroniczną do Kanady, powinno się czerpać z pomocy pośrednictwa wizowego, które zorganizuje za nas wszystkie formalności. To jest znaczące w szczególności dla osób, które nie znają języka na tyle odpowiednio, żeby na własną rękę wypełniać wniosek. Dzięki temu eTA Kanada online może do nas dotrzeć niezmiernie szybko i bez zbytecznych nerwów.

W momencie starania się o zwykłą wizę powinno się udać się do ambasady i tam składać wniosek a także wymagane dokumenty. Generuje to dużą liczbę formalności i kosztuje nasz cenny czas. Oczywiście wskutek tego eTA Kanada online jest znacznie popularniejsza.

Jak dostarczyć wniosek o eTA?

Aby dostarczyć eTA Kanada – wniosek, wystarczy zrealizować właściwy formularz drogą internetową. Powinno się do niego dodać skany kolorowe paszportu, jaki musi być ważny przez okres przynajmniej 6 następnych miesięcy. Dzięki korzystaniu z agencji wizowego pośrednictwa można uzyskać eTA niezwykle ekspresowo oraz sprawnie – standardowy czas tworzenia wizy elektronicznej zajmuje około 3 dni roboczych. W razie problemów z wyrobieniem wizy, pośrednik interweniuje w tego typu sprawie, co dla interesanta jest niesłychanie praktyczne. Ogólnie rekomenduje się wytworzenie eTA jeszcze przed zarezerwowaniem biletu samolotowego do Kanady, albowiem procedura może się od czasu do czasu wydłużyć, tak czy owak są to przypadki niestandardowe.

Dowiedz się więcej:

canadian visa

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *