Co warto zwiedzić w Myanmar?

Myanmar
Podczas gdy pragniemy w końcu odpocząć, wymknąć się od codziennego życia, wybywamy na urlop, mimo to przed nami stoi niejaki szkopuł – gdzie wyruszyć? Przeszukując sieć pragniemy wyłonić piękne, pełne atrakcji miejsce.

Myanmar jest to doborowe miejsce na relaks oraz zwiedzenie kilku interesujących miejsc.
Celebrować śliczne widoki i odprężać się możemy nad słodkowodnym jeziorem Inle. Znajdują się tu również atrakcyjne budowle, jakie wskazane jest zobaczyć – historyczna świątynia buddyjska zalana złotem, mierząca 99 metrów! Ananda Temple to kolejna świątynia buddyjska z 1105 r. z szczególną architekturą, jak również malunkami i rzeźbami.

Birma -ciekawe atrakcje
Atrakcje są bardzo ciekawe, można tutaj dojrzeć wygasły wulkan – stratowulkan, który składa się z law bazaltowych oraz materiałów piroklastycznych, jego wysokość to 1518 m, ostatnio aktywny był w roku 442 p.n.e. Wówczas kiedy komuś braknie ślicznych krajobrazów, można zażyć przejażdżki pociągiem po Gokteik Viaduct, który zbudowany jest nad
kotliną, zobaczyć można z niego górskie pasmo, zaś na dole płynący strumyk. Na eskapadę da się wybrać aby dostrzec Pagoda Kyaiktiyo – złota podwalina, ma 7,3 m i mieści się na czubku złotego głazu, jest to jedno z najważniejszych punktów birmańskich buddystów.

Wystarczające jest się trochę rozglądnąć oraz poczytać, a każdy w tej okolicy znajdzie cokolwiek dla siebie, abstrahując od tego czy woli spoczywać lub podróżować na eskapady a także zwiedzać fascynujące lokalizacje. Istotne jest także znalezienie trafnej propozycji na podróż, należałoby przeszukać oferty „first i last minute” względnie uzyskać całość osobiście, jeśli będziemy sprytni, plus porządnie poszukamy, mamy możliwość wyjechać na drugi koniec świata za nieduże środki.
Tuż przy samodzielnej rezerwacji przyzwoiciej poczynić to z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem – wyjdzie to taniej, aniżeli rezerwacjd na ostatnią chwile. okres także odgrywa w tym miejscu decydującą rolę, przyzwoiciej wyruszyć na wiosnę/jesień podczas gdy wakacje przewiduje mniej osób, należności wtedy będą niższe. Wymiana waluty – bez tego ciężko będzie nam przeżyć, a pożądane byłoby o powyższym się zastanowić przed odjazdem z pewnym wyprzedzeniem iżby zapuścić się w kantorze na bardziej interesujące ceny.


Więcej informacji:

myanmar e visa

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *