Canada visa online – wiza do Kanady online

Wiza do Kanady? Sprawdź, jak uzyskać wizę eTA Canada

Planujesz wyjazd do Kanady? Pewnie potrzebujesz eTA Canada. To dowód, który uwierzytelnia twoją tożsamość oraz uprawnia cię do przekroczenia granicy. Dowiedz się, czym odróżnia się od standardowej wizy i kiedy jest wymagana, a także w jaki sposób oczekuje procedura ubiegania się o canadian eTA.

Czym jest eTA Canada i czym różni się od standardowej wizy?

eTA Canada to nic innego jak Canada visa online w wydaniu elektronicznym. eTA wydawana jest na kilka tygodni, i analogicznie jak standardowa wiza istnieje w kilku formach: eTA w celach krajoznawczych bądź biznesowych.
Z racji że cały tok aplikowania o eTA odbywa się za pośrednictwem Internetu, kwestii formalnych jest znacznie mniej poza tym procesują się szybciej. To istotne ułatwienie dla ludzi którzy, podróżują do Kanady. Wcześniej musiały spodziewać się konieczności wizyty w konsulacie a także sporo dłuższym wyczekiwaniem na wydanie uprawniającej do przyjazdu Canadian visa.

Kto jest uprawniony do otrzymania eTA Canada?

Obywatele niektórych krajów nie muszą już dysponować standardową, papierową wizą, żeby wjechać na teren Kanady. Tego typu dokument można zastąpić wizą elektroniczną – eTA Canada.
Większość podróżnych jest zadowolona z posiadania wizy online.
Elektronicznej visa to Canada nie trzeba posiadać także wówczas, jeżeli granica z Kanadą nie jest przekraczana drogą powietrzną, a drogą wodną bądź lądową – np. Kanada jest kolejnym przystankiem w wyprawie po Stanach Zjednoczonych.

Jak uzyskać wizę eTA Canada?

Jak uzyskać wizę eTA Canada? Wystarczy odwiedzić stronę agencji pośrednictwa wizowego a następnie wypełnić formularz swoimi danymi, oraz podać konieczne dane kontaktowe. W formularzu znajdują się także pytania dotyczące poprzednich wizyt w Kanadzie a także możliwych odmów wizowych.
Na decyzję o przyznaniu eTA czeka się do 72 h, ale zdarza się, że zaakceptowana eTA to Canada pojawia się w kilkanaście minut od momentu złożenia wniosku. Procedura jest wobec tego szybki i łatwy do przejścia.

Więcej informacji: eta Canada|Canadian eta|Canada visa online|Canada eta application.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *